KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Özmer Lojistik olarak kara yolu servisimizi butik olarak tanımlarız çünkü sektörde alışılagelen bir çok destinasyona seri üretim bir hizmet vermek yerine, ara ülkelerde boşaltma veya yükleme yapmadan, sadece karayolu üzerinden (tren, RO-RO kullanmaksızın) ve sadece belirli destinasyonlara direk servis vermekteyiz. Direk servisin bize sağladığı avantajı müşterilerimize hızlı varış, kısa termin olarak yansıtabilmekteyiz.

Firmamız karayolu servislerinin tamamı kendi öz mal varlığına ait Tırlar ile gerçekleştirilmektedir, Tırlarımız bizim depomuzda yüklenir ve boşaltma adresine kadar bizim tarafımızdan uydudan takip edilir. Uydu takibi değerli müşterilerimize tır konumu ile ilgili hızlı güncel bilgiler verebilme imkanı yanında önceden belirlediğimiz güvenli parklarda tırlarımızın verdiği duraklamaları takip etme imkanını, dolayısıyla müşterilerimize güvenli servis verme şansını bizlere sunmaktadır.

Özmer 20 senelik uluslararası nakliye sektöründeki tecrübesini son 12 senesinde ilk günkü heyecan ve amatör ruh ile ama aynı zamanda bu 12 senin getirmiş olduğu tecrübe ve her geçen dönemde büyüyen müşteri portföyümüzün bize kattığı profesyonel hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Karayolu departmanı olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır. Ekibimiz yöneticilerine bütün talep ve sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

Depolama Hizmeti

Parsiyel Taşımacılığı

 
Müşteri Hizmetleri
İletişim: 0850 888 8 999

ULUSLARARASI

TAŞIMACILIK

HIZLI VE GÜVENİLİR