ÖZMER LOJİSTİK HAKKINDA

Özmer Lojistik firmamızın temelleri, 2005 yılında Mersin’de atılmıştır. Özmer, şu an 25 lokasyon da 5 lojistik merkeziyle Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Asya ve K. Afrika olmak üzere müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Özmer Lojistik kuruluş sürecinde 7 araç ve 12 personeliyle çıktığı bu yolda ciddi mesafeler kat edip, prestijini genişleterek günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde Özmer, uluslararası teknik standartlara sahip 102 öz mal ve 40 onaylı tedarikçiden oluşan karayolu filosu, bunun yanında yurtiçinde toplam 10.000 m2’lik kapalı ve açık alandan oluşan lojistik merkezi ve 145 personeliyle müşterilerine esnek lojistik çözümler sunmaktadır.

Özmer; tekstil, kuru gıda, inşaat ve parakende başta olmak üzere sektörün öncü firmalarına yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşımacılığı ve depolama hizmetlerini entegre ederek sunmaktadır.

Özmer, Türkiye’den Avrupa, Balkanlar, Asya, Ortadoğu ve K. Afrika arasında tüm taşıma modlarını etkin bir şekilde birleştirerek uluslararası komple, parsiyel ve konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz;
Gelişen ve sürekli büyümekte olan lojistik sektöründe yenilikçi bir marka olmak.

Değerlerimiz;

Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ,nezaket…